Imprezy Masowe

Ochrona imprez masowych – to zabezpieczenie imprez z udziałem przeszkolonych i licencjonowanych pracowników ochrony posiadających zaświadczenia o ukończeniu kursu imprez masowych, wspartych nowoczesnym zapleczem technicznym.

Priorytetem jest szeroko pojęte bezpieczeństwo wszystkich osób biorących udział w imprezie masowej, a bezpieczeństwo imprez masowych zależy od bardzo wielu połączonych ze sobą elementów.

Ochrona koncertu, wydarzenia sportowego albo innej imprezy okolicznościowej, musi być dobrze koordynowana, ale w oczach uczestników jak najmniej widoczna, niemająca wpływu na atmosferę imprezy.

Rozumiemy, że doskonała atmosfera jest ważna dla bezpieczeństwa, a nie na odwrót. AVDD ma duże doświadczenie w ochronie zarówno małych jak i dużych imprez i przy każdej okoliczności zapewnia ochronę na najwyższym poziomie. Każdy z personelu zabezpieczającego imprezę wykonuje swoją pracę rzetelnie i profesjonalnie.

Koordynacja imprezy

Każda impreza zaczyna się od papierkowej pracy i organizacji. Przed przystąpieniem do realizacji zamówienia sporządzamy wraz z kontrahentem plan ochrony oraz dokonujemy oględzin pod kątem bhp i p.poż. AVDD przyjmuje od zleceniodawcy cały pakiet zadań: od początku do końca zapewniając dopracowaną pod każdym względem organizację ochrony imprezy. Posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne, zapewniające doskonałą i płynną organizację każdej imprezy.

Powrót do poprzedniej strony