Ochrona Sklepowa

Każdego roku maja miejsce znaczne kradzieże w sklepach, jak również agresywne/skandaliczne zachowanie w stosunku do personelu sklepowego.

Sytuacje tego rodzaju są na porządku dziennym. To problemy, nad którymi zleceniodawca nie chce się koncentrować, w związku z tym AVDD przejmuje ten balast z barków klienta/zleceniodawcy pozwalając się skupić na pozostałych aspektach biznesu.

Doświadczony personel

AVDD zatrudnia osoby, które posiadają specjalne przeszkolenie w zakresie nadzoru sklepowego. Oznacza to nie tylko doskonałą reakcję na kradzież lub agresję w sklepach, ale również gwarantuje miłe i stosowne zachowanie w stosunku do klientów

AVDD wie, że nadzór sklepowy jest oddzielnym działem ochrony, gdzie ostrożność jest bardzo ważna. Tam gdzie sytuacja tego wymaga, nasi pracownicy są anonimowi, jednak obecni zawsze tam gdzie powinni. Nasi ochroniarze przystosowują się jak kameleon do wizerunku sklepu. Zdajemy sobie sprawę, że ochrona sklepu nie może powodować, że w sklepie panuje niemiła atmosfera w stosunku do klinetów jak i do personelu.

Powrót do poprzedniej strony